Our annual U12 Run, Jump, Throw “Fun” competition took place at Emirates Arena on Friday 4th January 2019. 

With 77 athletes from 11 Scottish clubs, the response was encouraging for the first indoor outing of the year. Across the 5 events there was some great performances and we hope the fun atmosphere and the experience of new events will stand the athletes in good stead for the rest of the indoor season.

Special shout out to the athletes of Peterhead AAC for making the long trip down with their debut appearance at the Emirates Arena.

From all at the GAA we would like to say a big THANK YOU to all the athletes, officials, club volunteers and parents that attended and supported our U12s competition. Without their help and support the event could not go ahead!

Yuletide U12 Event

 

Please find below the results for Friday 4th January 2019 U12’s Run, Jump, Throw competition. 

 
  Glasgow Under 12's Entries.    
         
  TEAM A    
      Hurdles non standard
ENTRY No.  Name Club Age 60M HUR
A1 Beatrice Nairne  Giffnock North AAC    12.28
A2 Ben Pollock Giffnock North AAC    12.38
A3 Brooke McLure  Giffnock North AAC    11.93
A4 Daniel Cree Giffnock North AAC    12.41
A5 Ella McWilliams  Giffnock North AAC    14.14
A6 Emily Orr VPCoG 10 12.69
A7 Emma Albett Ayr Seaforth 11 11.92
A8 Erin McAuley Larkhall ymca 9 11.47
A9 Heidi Smith  West Dumbartonshire  11 12.28
A10 Jessie Caig  North Ayrshire  11 9.83
A11 Lyla Fisher  Peterhead Athletics Club   13.13
A12 Maura In’t Hout  West Dunbartonshire  9 15.22
A13 Niall Melville  West Dunbartonshire  10 12.87
A14 Patrick Fraser Giffnock North AAC    12.93
A15 Poppy Ballantyne Giffnock North AAC    11.69
A16 Rishon Xavier  Giffnock North AAC    12.10
A18 Sarah McNulty  Giffnock North AAC    12.02
A19 Rose Costello Giffnock North AAC    14.36
         
ENTRY No.  Name Club Age 200M
A1 Beatrice Nairne  Giffnock North AAC    37.42
A2 Ben Pollock Giffnock North AAC    35.93
A3 Brooke McLure  Giffnock North AAC    35.09
A4 Daniel Cree Giffnock North AAC    34.38
A5 Ella McWilliams  Giffnock North AAC    40.27
A6 Emily Orr VPCoG 10 36.31
A7 Emma Albett Ayr Seaforth 11 32.93
A8 Erin McAuley Larkhall ymca 9 33.10
A9 Heidi Smith  West Dumbartonshire  11 36.27
A10 Jessie Caig  North Ayrshire  11 29.49
A11 Lyla Fisher  Peterhead Athletics Club   38.47
A12 Maura In’t Hout  West Dumbartonshire  9 45.94
A13 Niall Melville  West Dumbartonshire  10 37.07
A14 Patrick Fraser Giffnock North AAC    34.65
A15 Poppy Ballantyne Giffnock North AAC    34.43
A16 Rishon Xavier  Giffnock North AAC    34.91
A18 Sarah McNulty  Giffnock North AAC    31.95
A19 Rose Costello Giffnock North AAC    40.61
         
ENTRY No.  Name Club Age 60M
A1 Beatrice Nairne  Giffnock North AAC    10.66
A2 Ben Pollock Giffnock North AAC    10.59
A3 Brooke McLure  Giffnock North AAC    9.73
A4 Daniel Cree Giffnock North AAC    10.22
A5 Ella McWilliams  Giffnock North AAC    11.63
A6 Emily Orr VPCoG 10 11.02
A7 Emma Albett Ayr Seaforth 11 9.71
A8 Erin McAuley Larkhall ymca 9 10.24
A9 Heidi Smith  West Dumbartonshire  11 10.46
A10 Jessie Caig  North Ayrshire  11 8.96
A11 Lyla Fisher  Peterhead Athletics Club   10.86
A12 Maura In’t Hout  West Dumbartonshire  9 12.77
A13 Niall Melville  West Dumbartonshire  10 11.09
A14 Patrick Fraser Giffnock North AAC    10.76
A15 Poppy Ballantyne Giffnock North AAC    10.00
A16 Rishon Xavier  Giffnock North AAC    9.90
A18 Sarah McNulty  Giffnock North AAC    9.66
A19 Rose Costello Giffnock North AAC    11.92
         
  Glasgow Under 12's Entries.    
         
  TEAM B    
      Hurdles non standard
ENTRY No.  Name Club Age 60M HUR
B1 Alfie Powrie-Smith  North Ayrshire  11 14.61
B2 Amy Gallagher  Giffnock North AAC    13.19
B3 Archie Barr  Giffnock North AAC    13.37
B4 Ellie Hood  Peterhead Athletics Club 9 14.43
B5 Emily Allison  Cumbernauld AAC  9 13.02
B6 Fergus Pryor  Giffnock North AAC    13.82
B7 Gabrielle Paddison  Giffnock North AAC  11 12.73
B8 Isla Lannigan  Giffnock North AAC    12.70
B9 Isla Wallace  Giffnock North AAC    10.91
B10 Jacob Stuffins  Giffnock North AAC    12.36
B11 Jamie Murphy Larkhall ymca 10 12.32
B12 Jude Smith  West Dumbartonshire  9 14.84
B13 Kaitlynn Irvine  Giffnock North AAC    13.15
B14 Kassidy Murdoch Larkhall ymca 10 11.35
B15 Laurie Hunter Pitreavie AAC 11 11.14
B16 Madeline Frew   11 11.28
B17 Mathew Snowden  Giffnock North AAC    11.03
B18 Morgan Turnball West Dumbartonshire  11 11.39
B19 Orlaith Powrie-Smith North Ayrshire  10 12.78
B20 Anna Campbell Giffnock North AAC    12.34
         
  200 m     200M
B1 Alfie Powrie-Smith  North Ayrshire  11 42.74
B2 Amy Gallagher  Giffnock North AAC    37.19
B3 Archie Barr  Giffnock North AAC    38.31
B4 Ellie Hood  Peterhead Athletics Club 9 41.70
B5 Emily Allison  Cumbernauld AAC  9 35.39
B6 Fergus Pryor  Giffnock North AAC    36.28
B7 Gabrielle Paddison  Giffnock North AAC  11 35.79
B8 Isla Lannigan  Giffnock North AAC    33.17
B9 Isla Wallace  Giffnock North AAC    DNS
B10 Jacob Stuffins  Giffnock North AAC    35.68
B11 Jamie Murphy Larkhall ymca 10 34.11
B12 Jude Smith  West Dumbartonshire  9 44.16
B13 Kaitlynn Irvine  Giffnock North AAC    36.81
B14 Kassidy Murdoch Larkhall ymca 10 34.19
B15 Laurie Hunter Pitreavie AAC 11 30.04
B16 Madeline Frew ? 11 33.65
B17 Mathew Snowden  Giffnock North AAC    30.87
B18 Morgan Turnball West Dumbartonshire  11 32.87
B19 Orlaith Powrie-Smith North Ayrshire  10 39.33
B20 Anna Campbell Giffnock North AAC    36.64
         
  60 m dash   age 60M
B1 Alfie Powrie-Smith  North Ayrshire  11 13.20
B2 Amy Gallagher  Giffnock North AAC    11.03
B3 Archie Barr  Giffnock North AAC    11.17
B4 Ellie Hood  Peterhead Athletics Club 9 12.49
B5 Emily Allison  Cumbernauld AAC  9 10.33
B6 Fergus Pryor  Giffnock North AAC    11.00
B7 Gabrielle Paddison  Giffnock North AAC  11 10.82
B8 Isla Lannigan  Giffnock North AAC    10.04
B9 Isla Wallace  Giffnock North AAC    DNS
B10 Jacob Stuffins  Giffnock North AAC    10.75
B11 Jamie Murphy Larkhall ymca 10 10.65
B12 Jude Smith  West Dumbartonshire  9 13.03
B13 Kaitlynn Irvine  Giffnock North AAC    11.19
B14 Kassidy Murdoch Larkhall ymca 10 10.34
B15 Laurie Hunter Pitreavie AAC 11 9.60
B16 Madeline Frew ? 11 9.79
B17 Mathew Snowden  Giffnock North AAC    9.69
B18 Morgan Turnball West Dumbartonshire  11 9.96
B19 Orlaith Powrie-Smith North Ayrshire  10 11.51
B20 Anna Campbell Giffnock North AAC    10.91
         
  Glasgow Under 12's Entries.    
         
  TEAM C    
      Hurdles non standard
ENTRY No.  Name Club Age 60M HUR
C1 Matilda Frew ? 9 12.78
C2 Arran Wallace  Cumbernauld AAC 10 13.96
C3 Lucy Cooper  Cumbernauld AAC  9 15.20
C4 Lucy Cree Giffnock North AAC  11 12.00
C5 Beth Fyvie Giffnock North AAC    12.78
C6 Emily Jackson  Giffnock North AAC    12.92
C7 Lauren Murphy  Giffnock North AAC    11.27
C8 Molly Barr Giffnock North AAC    13.75
C9 Angus Weir Giffnock North AAC    10.92
C10 Dylan Rowden  Giffnock North AAC    12.11
C11 Zac Carr Giffnock North AAC    12.11
C12 Emma Clark Larkhall ymca 9 10.66
C13 Aaron Scott Larkhall ymca 9 12.82
C14 Alex Finlay Peterhead Athletics Club 9 11.86
C15 Erin Downie Victoria Park City of Glasgow 11 10.79
C17 Ben Cole  West Dumbartonshire  10 12.92
C18 Cameron McKay  West Dumbartonshire  11 11.88
C19 Hannah Sluman Giffnock North AAC    11.69
         
  200 m   age 200m
C1 Matilda Frew ? 9 35.41
C2 Arran Wallace  Cumbernauld AAC 10 39.49
C3 Lucy Cooper  Cumbernauld AAC  9 42.65
C4 Lucy Cree Giffnock North AAC  11 33.07
C5 Beth Fyvie Giffnock North AAC    35.16
C6 Emily Jackson  Giffnock North AAC    35.00
C7 Lauren Murphy  Giffnock North AAC    31.56
C8 Molly Barr Giffnock North AAC    36.81
C9 Angus Weir Giffnock North AAC    31.55
C10 Dylan Rowden  Giffnock North AAC    33.34
C11 Zac Carr Giffnock North AAC    33.66
C12 Emma Clark Larkhall ymca 9 30.19
C13 Aaron Scott Larkhall ymca 9 36.56
C14 Alex Finlay Peterhead Athletics Club 9 34.54
C15 Erin Downie Victoria Park City of Glasgow 11 31.24
C17 Ben Cole  West Dumbartonshire  10 34.11
C18 Cameron McKay  West Dumbartonshire  11 34.16
C19 Hannah Sluman Giffnock North AAC    32.50
  60m   age 60m
C1 Matilda Frew ? 9 10.13
C2 Arran Wallace  Cumbernauld AAC 10 10.64
C3 Lucy Cooper  Cumbernauld AAC  9 11.71
C4 Lucy Cree Giffnock North AAC  11 10.00
C5 Beth Fyvie Giffnock North AAC    10.50
C6 Emily Jackson  Giffnock North AAC    10.95
C7 Lauren Murphy  Giffnock North AAC    9.67
C8 Molly Barr Giffnock North AAC    11.28
C9 Angus Weir Giffnock North AAC    9.54
C11 Zac Carr Giffnock North AAC    10.31
C12 Emma Clark Larkhall ymca 9 9.14
C13 Aaron Scott Larkhall ymca 9 10.73
C14 Alex Finlay Peterhead Athletics Club 9 10.41
C15 Erin Downie Victoria Park City of Glasgow 11 9.44
         
  Glasgow Under 12's Entries.    
         
  TEAM D    
      Hurdles non standard
ENTRY No.  Name Club Age 60M HUR
D1 Amy Robertson Larkhall ymca 11 12.27
D2 Aneesah King Oubacha  Giffnock North AAC    12.75
D3 Charlie McAllister  Giffnock North AAC    12.49
D4 Chloe Sawers Giffnock North AAC    12.54
D5 Genevieve Nordmann  Giffnock North AAC    11.23
D6 Hannah Turnbull  Giffnock North AAC    12.40
D7 Isabella Annand Giffnock North AAC    12.46
D8 Jack Dagg TLJT 10 11.88
D9 Jason White TLJT 10 11.30
D10 Jessica Needs  Peterhead Athletics Club 9 16.15
D11 Leah Nicholson West Dumbartonshire  10 13.28
D12 Lewis Boal  West Dumbartonshire  11 11.90
D13 Lilly Caig  North Ayrshire  9 13.70
D14 Logan Johnston  Giffnock North AAC    11.01
D15 Martin Rolfe  Giffnock North AAC    10.54
D16 Oliver Bryers  Giffnock North AAC    10.82
D17 Shahna Doherty West Dumbartonshire  11 12.69
D18 Freya Scobie Giffnock North AAC    12.42
D19 Zander Summerhill  Giffnock North AAC    11.15
55 Lauren Murphy Giffnock North AAC     
  200 m      
D1 Amy Robertson Larkhall ymca 11 34.00
D2 Aneesah King Oubacha  Giffnock North AAC    36.34
D3 Charlie McAllister  Giffnock North AAC    34.38
D4 Chloe Sawers Giffnock North AAC    33.07
D5 Genevieve Nordmann  Giffnock North AAC    33.78
D6 Hannah Turnbull  Giffnock North AAC    33.11
D7 Isabella Annand Giffnock North AAC    34.20
D8 Jack Dagg TLJT 10 33.38
D9 Jason White TLJT 10 30.95
D10 Jessica Needs  Peterhead Athletics Club 9 39.69
D11 Leah Nicholson West Dumbartonshire  10 36.87
D12 Lewis Boal  West Dumbartonshire  11 33.82
D13 Lilly Caig  North Ayrshire  9 41.32
D14 Logan Johnston  Giffnock North AAC    33.18
D15 Martin Rolfe  Giffnock North AAC    31.27
D16 Oliver Bryers  Giffnock North AAC    30.95
D17 Shahna Doherty West Dumbartonshire  11 42.73
D18 Freya Scobie Giffnock North AAC    36.68
D19 Zander Summerhill  Giffnock North AAC    31.87
55 Lauren Murphy Giffnock North AAC     
  60 m dash      
D1 Amy Robertson Larkhall ymca 11 10.34
D2 Aneesah King Oubacha  Giffnock North AAC    10.80
D3 Charlie McAllister  Giffnock North AAC    10.86
D4 Chloe Sawers Giffnock North AAC    9.75
D5 Genevieve Nordmann  Giffnock North AAC    9.70
D6 Hannah Turnbull  Giffnock North AAC    9.79
D7 Isabella Annand Giffnock North AAC    10.26
D8 Jack Dagg TLJT 10 10.31
D9 Jason White TLJT 10 9.52
D10 Jessica Needs  Peterhead Athletics Club 9 11.87
D11 Leah Nicholson West Dumbartonshire  10 10.57
D12 Lewis Boal  West Dumbartonshire  11 10.50
D13 Lilly Caig  North Ayrshire  9 12.80
D14 Logan Johnston  Giffnock North AAC    9.81
D15 Martin Rolfe  Giffnock North AAC    9.50
D16 Oliver Bryers  Giffnock North AAC    9.59
D17 Shahna Doherty West Dumbartonshire  11 11.90
D18 Freya Scobie Giffnock North AAC    10.70
D19 Zander Summerhill  Giffnock North AAC    9.96
         
  Glasgow Under 12's Entries.    
ENTRY No.  Name Club Age LONG JUMP
  TEAM A      
A1 Beatrice Nairne  Giffnock North AAC    3.29
A2 Ben Pollock Giffnock North AAC    2.73
A3 Brooke McLure  Giffnock North AAC    3.24
A4 Daniel Cree Giffnock North AAC    2.89
A5 Ella McWilliams  Giffnock North AAC    2.36
A6 Emily Orr VPCoG 10 3.14
A7 Emma Albett Ayr Seaforth 11 3.47
A8 Erin McAuley Larkhall ymca 9 3.64
A9 Heidi Smith  West Dumbartonshire  11 2.68
A10 Jessie Caig  North Ayrshire  11 4.21
A11 Lyla Fisher  Peterhead Athletics Club   2.71
A12 Maura In’t Hout  West Dumbartonshire  9 2.06
A13 Niall Melville  West Dumbartonshire  10 2.26
A14 Patrick Fraser Giffnock North AAC    2.81
A15 Poppy Ballantyne Giffnock North AAC    3.81
A16 Rishon Xavier  Giffnock North AAC    3.02
A18 Sarah McNulty  Giffnock North AAC    2.89
A19 Rose Costello Giffnock North AAC    2.65
         
  TEAM A     SHOT PUTT
A1 Beatrice Nairne  Giffnock North AAC    3.77
A2 Ben Pollock Giffnock North AAC    4.82
A3 Brooke McLure  Giffnock North AAC    5.14
A4 Daniel Cree Giffnock North AAC    4.28
A5 Ella McWilliams  Giffnock North AAC    4.37
A6 Emily Orr VPCoG 10 5.49
A7 Emma Albett Ayr Seaforth 11 6.27
A8 Erin McAuley Larkhall ymca 9 5.65
A9 Heidi Smith  West Dumbartonshire  11 6.31
A10 Jessie Caig  North Ayrshire  11 11.53
A11 Lyla Fisher  Peterhead Athletics Club   5.44
A12 Maura In’t Hout  West Dumbartonshire  9 4.37
A13 Niall Melville  West Dumbartonshire  10 4.89
A14 Patrick Fraser Giffnock North AAC    4.80
A15 Poppy Ballantyne Giffnock North AAC    5.60
A16 Rishon Xavier  Giffnock North AAC    5.12
A18 Sarah McNulty  Giffnock North AAC    4.81
A19 Rose Costello Giffnock North AAC    3.83
         
  TEAM B     LONG JUMP 
B1 Alfie Powrie-Smith  North Ayrshire  11 2.66
B2 Amy Gallagher  Giffnock North AAC    2.35
B3 Archie Barr  Giffnock North AAC    2.48
B4 Ellie Hood  Peterhead Athletics Club 9 2.38
B5 Emily Allison  Cumbernauld AAC  9 3.26
B6 Fergus Pryor  Giffnock North AAC    2.89
B7 Gabrielle Paddison  Giffnock North AAC  11 2.57
B8 Isla Lannigan  Giffnock North AAC    3.26
B9 Isla Wallace  Giffnock North AAC    2.90
B10 Jacob Stuffins  Giffnock North AAC    2.93
B11 Jamie Murphy Larkhall ymca 10 2.94
B12 Jude Smith  West Dumbartonshire  9 2.28
B13 Kaitlynn Irvine  Giffnock North AAC    2.73
B14 Kassidy Murdoch Larkhall ymca 10 2.99
B15 Laurie Hunter Pitreavie AAC 11 3.89
B16 Madeline Frew ? 11 3.95
B17 Mathew Snowden  Giffnock North AAC    3.31
B18 Morgan Turnball West Dumbartonshire  11 2.93
B19 Orlaith Powrie-Smith North Ayrshire  10 2.61
B20 Anna Campbell Giffnock North AAC    3.36
         
  TEAM B     SHOT PUTT
B1 Alfie Powrie-Smith  North Ayrshire  11 3.25
B2 Amy Gallagher  Giffnock North AAC    3.23
B3 Archie Barr  Giffnock North AAC    3.90
B4 Ellie Hood  Peterhead Athletics Club 9 2.76
B5 Emily Allison  Cumbernauld AAC  9 3.43
B6 Fergus Pryor  Giffnock North AAC    5.26
B7 Gabrielle Paddison  Giffnock North AAC  11 5.08
B8 Isla Lannigan  Giffnock North AAC    4.78
B9 Isla Wallace  Giffnock North AAC    6.52
B10 Jacob Stuffins  Giffnock North AAC    5.70
B11 Jamie Murphy Larkhall ymca 10 4.71
B12 Jude Smith  West Dumbartonshire  9 4.55
B13 Kaitlynn Irvine  Giffnock North AAC    4.58
B14 Kassidy Murdoch Larkhall ymca 10 5.44
B15 Laurie Hunter Pitreavie AAC 11 6.51
B16 Madeline Frew ? 11 4.90
B17 Mathew Snowden  Giffnock North AAC    7.04
B18 Morgan Turnball West Dumbartonshire  11 7.02
B19 Orlaith Powrie-Smith North Ayrshire  10 5.28
B20 Anna Campbell Giffnock North AAC    5.27
         
  TEAM C     LONG JUMP
C1 Matilda Frew   9 2.82
C2 Arran Wallace  Cumbernauld AAC 10 3.10
C3 Lucy Cooper  Cumbernauld AAC  9 2.66
C4 Lucy Cree Giffnock North AAC  11 3.48
C5 Beth Fyvie Giffnock North AAC    2.65
C6 Emily Jackson  Giffnock North AAC    2.76
C7 Lauren Murphy  Giffnock North AAC    3.81
C8 Molly Barr Giffnock North AAC    2.47
C9 Angus Weir Giffnock North AAC    3.66
C10 Dylan Rowden  Giffnock North AAC    2.91
C11 Zac Carr Giffnock North AAC    2.48
C12 Emma Clark Larkhall ymca 9 3.92
C13 Aaron Scott Larkhall ymca 9 2.87
C14 Alex Finlay Peterhead Athletics Club 9 3.28
C15 Erin Downie Victoria Park City of Glasgow 11 3.72
C17 Ben Cole  West Dumbartonshire  10 3.10
C18 Cameron McKay  West Dumbartonshire  11 3.08
C19 Hannah Sluman Giffnock North AAC    2.91
         
  TEAM C     SHOT PUTT
C1 Matilda Frew ? 9 3.58
C2 Arran Wallace  Cumbernauld AAC 10 4.08
C3 Lucy Cooper  Cumbernauld AAC  9 4.78
C4 Lucy Cree Giffnock North AAC  11 5.06
C5 Beth Fyvie Giffnock North AAC    3.90
C6 Emily Jackson  Giffnock North AAC    4.07
C7 Lauren Murphy  Giffnock North AAC    6.26
C8 Molly Barr Giffnock North AAC    4.59
C9 Angus Weir Giffnock North AAC    5.96
C10 Dylan Rowden  Giffnock North AAC    4.73
C11 Zac Carr Giffnock North AAC    5.91
C12 Emma Clark Larkhall ymca 9 6.48
C13 Aaron Scott Larkhall ymca 9 4.07
C14 Alex Finlay Peterhead Athletics Club 9 5.21
C15 Erin Downie Victoria Park City of Glasgow 11 5.27
C17 Ben Cole  West Dumbartonshire  10 6.03
C18 Cameron McKay  West Dumbartonshire  11 7.18
C19 Hannah Sluman Giffnock North AAC    5.48
         
  TEAM D     LONG JUMP
D1 Amy Robertson Larkhall ymca 11 3.25
D2 Aneesah King Oubacha  Giffnock North AAC    3.35
D3 Charlie McAllister  Giffnock North AAC    3.06
D4 Chloe Sawers Giffnock North AAC    2.88
D5 Genevieve Nordmann  Giffnock North AAC    3.21
D6 Hannah Turnbull  Giffnock North AAC    3.11
D7 Isabella Annand Giffnock North AAC    3.06
D8 Jack Dagg TLJT 10 3.33
D9 Jason White TLJT 10 3.45
D10 Jessica Needs  Peterhead Athletics Club 9 1,89
D11 Leah Nicholson West Dumbartonshire  10 2.84
D12 Lewis Boal  West Dumbartonshire  11 3.36
D13 Lilly Caig  North Ayrshire  9 2,49
D14 Logan Johnston  Giffnock North AAC    3.95
D15 Martin Rolfe  Giffnock North AAC    3.38
D16 Oliver Bryers  Giffnock North AAC    3.50
D17 Shahna Doherty West Dumbartonshire  11 2.75
D18 Freya Scobie Giffnock North AAC    3.00
D19 Zander Summerhill  Giffnock North AAC    3.61
         
  TEAM D     SHOT PUTT
D1 Amy Robertson Larkhall ymca 11 5.16
D2 Aneesah King Oubacha  Giffnock North AAC    5.32
D3 Charlie McAllister  Giffnock North AAC    4.66
D4 Chloe Sawers Giffnock North AAC    4.29
D5 Genevieve Nordmann  Giffnock North AAC    6.83
D6 Hannah Turnbull  Giffnock North AAC    4.79
D7 Isabella Annand Giffnock North AAC    5.39
D8 Jack Dagg TLJT 10 6.10
D9 Jason White TLJT 10 4.81
D10 Jessica Needs  Peterhead Athletics Club 9 2.83
D11 Leah Nicholson West Dumbartonshire  10 4.86
D12 Lewis Boal  West Dumbartonshire  11 8.54
D13 Lilly Caig  North Ayrshire  9 4.00
D14 Logan Johnston  Giffnock North AAC    6.96
D15 Martin Rolfe  Giffnock North AAC    4.51
D16 Oliver Bryers  Giffnock North AAC    6.71
D17 Shahna Doherty West Dumbartonshire  11 7.79
D18 Freya Scobie Giffnock North AAC    4.76
D19 Zander Summerhill  Giffnock North AAC    6.60